Papiere Hahnemühle. Keď neexistuje kompromis v kvalitne ani cene.

Fotopapiere a plátna Hahnemühle tvoria vrchol svetovej ponuky foto a predovšetkým umeleckých médií.

Fotografické papiere Hahnemühle sú vyrobené z najvyššej kvality materiálov, preto sú vhodné pre najnáročnejšie aplikácie. Používajú sa pre vytvorenie profesionálnych fotografií, ktoré majú žiarivosť a životnosť.

Sú vyrobené s vysokým podielom šetrnosti k životnému prostrediu, preto sú príjemné pre používateľa. Okrem toho majú veľmi hladký povrch, čo znamená, že farby sú presnejšie a živšie. Papiere Hahnemühle sú vybavené špeciálnymi vlastnosťami, ktoré umožňujú presné zachytávanie detailov. Kvalita ich produktov je taká vysoká, že sú používané profesionálnymi fotografmi a tlačiareňami.

Takúto prémiové papiere viete nájsť aj v našej ponuke tlače.

O spoločnosti Hahnemühle

Hahnemühle je nemecká spoločnosť založená v roku 1584. Je to najstaršia firma na svete zaoberajúca sa výrobou papiera.

Hahnemühle je známa svojou kvalitou a precíznosťou. Jej produkty sú v súčasnosti široko používané v profesionálnom umení a fotografii. Hahnemühle je jedným z lídrov v oblasti výroby papiera pre profesionálne umenie a fotografiu.

Spoločnosť vyrába veľa rôznych druhov papiera, ktoré sú zamerané na rôzne oblasti. Medzi produkty spoločnosti patria štvorcové a obdĺžnikové papiere, ktoré sú špeciálne navrhnuté pre akvarel, pastel, olej, akryl, guľôčky, kreslenie a grafiku. Spoločnosť tiež vyrába papiere pre digitálne tlače a skenovanie. Spoločnosť Hahnemühle má dlhú históriu vývoja a výroby kvalitných papierov.

Spoločnosť vyvíja a vyrába svoje produkty s použitím najmodernejších technológií. Všetky papiere sú ručne robené a vyrobené zo 100% prírodných materiálov, ktoré sú bezpečné pre životné prostredie. Všetky produkty sú navrhnuté s ohľadom na zachovanie kvality, a to nielen v oblasti farieb, ale aj štruktúry papiera.

Hahnemühle je v súčasnosti jedným z najuznávanejších výrobcov kvalitného papiera. Jeho produkty sú široko používané v profesionálnom umení a fotografii. Vďaka svojej kvalite a precíznosti je spoločnosť Hahnemühle jednou z najdôveryhodnejších značiek v oblasti výroby papiera.

WWW.ART-PRINT.SK   /   info@art-print.sk   /   +421 907 492 156   /   Námestie slobody 34, 08301 Sabinov

© All rights reserved        ©2022 Design: JMS štúdio​