Zo zákulisia tlače / Peter Svoboda FineArt tlač

Peter Svoboda, majster krajinárskej fotografie

Tlač na Bavlnený FineArt fotopapier od značky Hahnemuhle

Tentokrát sme mali to potešenie pracovať na projekte pre celosvetovo uznávaného fotografa Petra Svobodu, majstra krajinárskej fotografie a držiteľa najvyššieho fotografického titulu MQEP.

Jeho obraz vo veľkosti 160×90 cm bol pre nás výzvou, ale zároveň príležitosťou ukázať našu kvalitu a odbornosť. Pre tlač sme vybrali to najlepšie z najlepšieho. Bavlnený FineArt fotopapier od značky Hahnemuhle Photo Rag Metallic s hmotnosťou papiera až 340g/m2, ktorý je známy svojou vynikajúcou kvalitou a schopnosťou podať najjemnejšie detaily s bohatou tonálnou škálou. Tento obraz sme následne previedli na fotopanel, čo je jedna z našich špecialít. Fotopanel je moderný spôsob prezentácie fotografických diel, ktorý zabezpečuje ich stabilitu a dlhodobú ochranu bez použitia skla. Hotový obraz, sme obohatili dekoračným dreveným rámom, ktorý dodal dielu ešte väčšiu výnimočnosť.

 
Samotná fotografia bola precízne kašírovaná na 10 mm dosku a následne ošetrená špeciálnym UV lakom pre FineArt tlač taktiež od značky Hahnemuhle. Tento postup zaručuje dlhodobú ochranu pred vonkajšími vplyvmi, čo je zvlášť dôležité pre umelecké diela.


Naša skúsenosť v oblasti veľkoformátovej fotografickej tlače a dlhoročná spolupráca s umelcami nám umožňuje ponúknuť galeríjnu kvalitu tlače s vynikajúcou svetlostálosťou výtlačkov. Sme hrdí, že môžeme prispieť k prezentácii umeleckých diel a pomôcť umelcom dosiahnuť ich vízie. Je pre nás cťou spolupracovať s takými talentovanými umelcami a pomáhať im prinášať ich vízie do sveta, prostredníctvom nášho špecializovaného procesu tlače.

Pre viac informácií o našich službách, vrátane galerijnej tlače, tlače reprodukcií a ďalších možností, navštívte našu webstránku www.art-print.sk.

WWW.ART-PRINT.SK   /   info@art-print.sk   /   +421 907 492 156   /   Námestie slobody 34, 08301 Sabinov

© All rights reserved        ©2022 Design: JMS štúdio​

Zo zákulisia tlače

Tlač, orez, laminácia, kašírovanie, balenie..