fbpx

obrazy, ktoré rozžiaria každú stenu

Ešte viac lesku, jasnejšie farby a umenie verné originálu.

Najžiadanejšie & najpredávanejšie

Cez 1 000 výtlačkov na stenách našich zákazníkov

Recenzie

5/5

Spolupracujúci umelci

Martin Krystýnek, MQEP

Master Qualified European Photographer (MQEP)
President of Association of Professional Photographers of Slovak Republic
board member of FEP (Federation of European Professional Photographers)
committee member of WPC (World Photographic Cup)

,,Ponuku tlače od Art-Print STUDIA vnímam ako...,,

Fine Art Print - Všetky odpovede na vaše otázky

Čo je zvláštne na umeleckých výtlačkoch od Art-print?

Art-print štúdio má jedinečné know-how v oblasti tlače. Pracuje s  vysokokvalitnými  papiermi od renomovaných značiek  Hahnemühle, alebo Fomei a zaručuje vám prvotriedny výsledok umeleckých výtlačkov. S naším individuálnym zákazníckym servisom tiež nájdeme optimálne riešnie pre každú potrebu.

Aké dlhé sú dodacie lehoty pre môj obraz?

Váš obraz vám pripravíme v čo najkratšj dobe a  to zvyčajne do 7 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Vo väčšine prípadov je to aj skôr. Táto doba neplatí pre vlastné atypické rozmery vášho nového obrazu.

Aké možnosti personalizácie sú dostupné pre môj obraz?

Pre svoj obraz si môžete vybrať niekoľko možností personalizácie a taktiež rozmerov. Všetky fotografie sú vytlačené na kvalitné umelecké FineArt papiere. Obraz v ráme s použitím kvalitných materiálov drevo masív z ekologických zdrojov. Súčasťou obrazu je pasparta, ktorá plní estetickú aj ochrannú funkciu. Vytvára okolo obrazu neutrálny priestor a umožňuje dielu ešte viac vyniknúť. Fotopanel – hotový obraz moderný a nadčasový dizajn s brúsenými hranami bez použitia skla a rámu. 

Balenie a doprava

Je pre nás veľmi dôležité, aby sa k Vám výtlačky od Art-print dostali čo najskôr a v neporušenom stave. Baleniu a distribúcii objednávok venujeme maximálne úsilie. Jedine tak môžeme zaručiť, že obraz príde nepoškodený aj v prípade nešetrného zaobchádzania až k Vám domov.

V akých veľkostiach a formátoch sú dostupné umelecké výtlačky?

Art-print štúdio ponúka niekoľko štandarizovaných rozmeroch 60×40, 60×90 a 80×120 cm pre váš obraz, ktoré máme stále skladom. Okrem toho si môžete zvoliť aj svoj vlastný rozmer pre váš obraz, po konzultácii s našim vyškoleným zákaznícky servisom.

Objednávka a platba

Po vytvorení objednávky, vám bude zaslaný potvrdzujúci email o prijatí objednávky. Následne si môžete vybrať možnosť platby a voľbu prepravy. 

ZO ZÁKULISIA TLAČE

WWW.ART-PRINT.SK   /   info@art-print.sk   /   +421 907 492 156   /   Námestie slobody 34, 08301 Sabinov

© All rights reserved        ©2022 Design: JMS štúdio​